Vyberte stránku

Vážení spoluobčané,

mladý rychvaldský spolek NÁŠ RYCHVALD, vám nabídl možnost zúčastnit se přednášky s právníkem. Ti z vás, kteří dorazili v pátek v podvečer do banketky restaurace „U Smetany“ určitě nelitovali.

Na úvod předsedkyně spolku NÁŠ RYCHVALD, Ing. Dagmar Pižová, srdečně přivítala lektora Mgr. Jana Siostrzonka, který mimo své soukromé praxe vyučuje i na dvou vysokých školách.

Účastníci akce měli možnost vyslechnout si velmi zajímavou a odborně vedenou přednášku a také se dočkali odpovědí na dotazy vznesené jak v jejím průběhu, tak po jejím ukončení. Přednáška se nakonec protáhla dokonce déle, než bylo plánováno, protože lektor chtěl obsáhnou všechna témata, která byla přislíbena. Odměnou mu byl upřímný potlesk ze sálu.

Více o akci zde: Pozvánka na akci spolku Náš Rychvald

Mnozí se ještě zdrželi i po akci a žádali lektora o kontakt, aby mu ještě další dotazy mohli dodatečně zaslat. Stejně tak se většina shodla, že podobné akce jsou potřeba a je nezbytné více pozvednout právní podvědomí občanů. Při loučení pak vyjádřili přání, aby se podobné kvalitní akce opakovaly.

Za spolek NÁŠ RYCHVALD můžeme slíbit, že toto určitě nebylo poslední setkání a určitě nabídneme také další informace pro všechny občany Rychvaldu, jak bránit svá práva, jak se orientovat v právních předpisech nebo jak postupovat proti nečinnosti odpovědných orgánů.

(Václav Pavlík – Spolek NÁŠ RYCHVALD)

Shares
Share This