ANO MO Rychvald děkuje za podporu

613

ANO MO Rychvald děkuje všem občanům za podporu.

Připravil jsem pro vás kompletní výsledky voleb převážně z oblasti Rychvald. Jak to dopadlo v celém MSK, jistě všichni víte a nezbývá než pogratulovat vítězi (prof. Ing. Ivo Vondrák CSc.). Zajímavější je podívat se podrobně, jak dopadly strany, které jsou aktivní v Rychvaldě. Jasným vítězem se stalo hnutí ANO 2011, které získalo více než 32% hlasů což je více než 6% nad průměrem v MSK. Více než průměr, získala ještě KSČM a SPD a SPO. Ostatní strany získaly shodně či méně hlasů než celokrajský průměr.
anocl01

Další zajímavé porovnání nám přinesli kandidáti z Rychvaldu, kteří kandidovali v těchto volbách. Opět jasným vítězem se za Rychvald stal kandidát za hnutí ANO 2011. Porovnány jsou preferenční hlasy.
anocl02

Poslední porovnání se týká pouze hnutí ANO 2011 a jak jsme si vedli v porovnání s kolegy v oblasti Karvinsko. Jako jediní jsme v naší oblasti přesáhli hranici 30%.
anocl03

Za tento výsledek chci poděkovat všem, kteří přišli v těchto volbách volit. Taky chci poděkovat všem, kteří se podílí na chodu ANO MO Rychvald a bez jejich práce a podpory bychom tohoto výsledku nikdy nedosáhli.

Ještě jednou všem děkujeme!

Jiří Skácel předseda ANO MO Rychvald.