ČSSD – pochybné vazby a trapnosti ve snaze oblbnout lidi

171

Vážení spoluobčané,

již za méně než čtyřadvaceti hodin máme všichni možnost konečně zastavit pochybné praktiky, které v našem kraji (a nejen v něm), představuje ČSSD.

Pamatujme na to a nenechme se opít rohlíkem, kdy jako “zázrakem” vždy čerstvě před volbami začne ČSSD hlava nehlava rozhazovat peníze na všechny strany, jen aby se zalíbila po té, co zbylý čas jen zahálela a hrála spíše jne “malé domů”. Samozřejmě, že ne ty své! Své dluhy zvesela ignoruje a neplatí.

Rozdávání funkcí kamarádům, podivné zakázky a ještě podivnější vazby na policií vyšetřované lobisty, to je obraz vlády ČSSD v krajích.

Hezky je to napsáno například zde:
Čtyři roky v krajích: Příběhy korupce, klientelismu i policejních úniků

Velmi zajímavý (i když u ČSSD normální) je také zvrat v myšlení Nováka těsně před volbamí. Kdy na stránkách Parlamnetních listů říká: “My řídili kraj jako firmu v době, kdy Andrej Babiš o politice nic netušil”. Velmi zajímavé, protože ani ne za pár dní je na billboardech u jeho velké tváře zcela opačné prohlášení.

Vrcholem trapnosti je pak amatérský volební spot hejtmana (až se stydíme ho tak nazývat) Nováka, který se ČSSD rychle a v tichosti pokusilo stáhnout.

Komentář k němu najdete například zde (samotné video najdete na konci článku):
Kterak si buran Dvořák notoval s křupanem Novákem, aneb ČSSD je vážně v krizi