Vyberte stránku

V sobotu 16. listopadu sál Kulturního domu v Rychvaldu zaplnili do posledního místečka usměvavé dámy a chrabří mužové v krásných a slušivých montérkových oblečcích. Spolek Náš Rychvald již potřetí připravil pro Rychvalďáky a jejich přátele „Montérkový bál“. Po dvou mimořádně úspěšných předchozích ročnících asi nikoho nepřekvapilo, že se i letos po vstupenkách jen zaprášilo.
Hosté byli uvítáni již tradičním „welcome drinkem“ v podobě výtečně chlazeného Jägermeistra a v sále bohatě nazdobené stoly se sladkými koláčky, lahvemi svatomartinského vína a různými druhy slaných dobrůtek.

Montérkový bál oficiálně zahájili předsedkyně spolku Dagmar Pížová a člen Rady spolku Lukáš Oprchalský. Po krásné úvodní řeči obdržela předsedkyně spolku kytici květin. Za spolek ji předal Víťa Uhlík, jako spolkové poděkování za její obětavou práci pro spolek

Po slavnostním zahájení následoval bohatý kulturní program. Opět již tradičně byl zahájen taneční skupinou KMIT Orlová, která svým představením dokonale rozproudila zábavu v sále. Následovala kouzelnická show doplněná o ukázky mikromagie přímo mezi hosty v sále. Program nezapomněl ani na tradiční soutěž o bečku piva, tentokráte se soutěžilo v kloboukovém tanci.

Na návštěvníky bálu čekal i bohatý raut, který byl po předchozích zkušenostech opět o něco posílen, doplněný chutným chlebem z Rychvaldské pekárny a čepované pivíčko, které teklo proudem. O zázemí hostů se opět starali členové a příznivci spolku Náš Rychvald. Účastníci bálu vysoce oceňovali jejich práci, která přispěla k pohodovému průběhu celé akce. O hudbu k tanci i poslechu se postarala skvělá hudební skupina RUFUS.

Samozřejmě nechyběl ani zlatý hřeb každého plesu – tombola. Díky vstřícným a štědrým sponzorům opět nechyběla bohatá a velmi hodnotná tombola, jejíž celková hodnota se blížila k osmdesáti tisícům korun. Tímto spolek jmenovitě děkuje: AKM STAVBY a.s. – Bc. Renáta Glacová, Autobazar Uhlík, Autodíly IKARUS s.r.o., Autosalon Kudrna s.r.o., Autoservis Lukáš Zubel, CANIS SAFETY a.s. + L. Brzyszkowska, CK Cherry Tour, Česká pojišťovna a.s., Dagmar Pížová, Europroland s.r.o., GESOMONT s.r.o., ILW stavby, s.r.o., LIPKA HQ s.r.o. – Husqvarna, manželé Babišovi, manželé Staňkovi, Moravskoslezský kraj, spolek Náš Rychvald, z.s., René Budník – radní Rychvaldu, Restaurace pod Lípou – Rychvald, Milan Starostka – starosta Rychvaldu, Pavel Staněk – místostarosta Rychvaldu, Václav Pavlík – místostarosta Rychvaldu, Vanesta Reklama s.r.o., Věra Putniorzová, Josef Bělica – poslanec a primátor Havířova

Závěrem děkujeme všem hostům, kteří vytvořili skvělou atmosféru, kapele za úžasnou hudební produkci, členům spolku a všem dobrovolníkům, kteří nám s přípravou a chodem bálu pomáhali a jejichž práce si nesmírně vážíme. Nesmírné díky rovněž patří všem sponzorům, bez kterých bychom takto báječnou akci nemohli uskutečnit.

Václav Pavlík, za spolek Náš Rychvald, z.s.

Shares
Share This