Vyberte stránku

V sobotu 10. listopadu sál Kulturního domu v Rychvaldu zaplnili do posledního místečka usměvavé dámy a chrabří mužové v krásných a slušivých montérkových oblečcích. I letos spolek Náš Rychvald připravil pro Rychvalďáky a jejich přátele „Montérkový bál“, a to druhý v pořadí. Po úspěšném loňském prvním ročníku byl bál během pár hodin okamžitě vyprodán.

Hosty hned na uvítanou čekaly „welcome drink“ v podobě výtečně chlazeného Jägermeistra a v sále bohatě nazdobené stoly se sladkými koláčky, lahvemi vína a různými druhy slaných dobrůtek.

Výbornou kávičku si hosté mohli zakoupit u našich přátel z Mental Café a lahodné míchané nápoje u barmanského pultu barmana Andrew Ungera z uskupení Barmani For Love.

Díky vstřícným a štědrým sponzorům nechyběla ani bohatá a velmi hodnotná tombola, která čítala 56 cen, a ještě navíc 3 sladké a krásné ceny útěchy.

Montérkový bál oficiálně zahájili předsedkyně spolku Dagmar Pížová a člen Rady spolku Lukáš Oprchalský, při kterém nechybělo ani velké překvapení, které pro předsedkyni spolku připravili všichni členové spolku. Po slavnostním zahájení následoval bohatý kulturní program ve formě předtančení taneční skupiny KMIT Orlová, barmanské show včetně soutěže o bečku piva.

Na návštěvníky bálu čekal i bohatý raut doplněný chutným chlebem z Rychvaldské pekárny a čepované pivíčko, které teklo proudem.

Samozřejmě nechyběl ani divoký, taneční montérkový rej, pod taktovkou skvělé kapely Cross orchestra a nám již dobře známé hudební skupiny RUFUS, který byl přerušen pouze již zmiňovanou barmanskou show se soutěží a půlnočním vyhlášením tomboly a který skončil až v brzkých ranních hodinách.

O pěveckou vložku se zasloužila naše „superstar“ Daneček Oprchalský, který rozezpíval celý sál. Báječnou atmosféru bálu se povedlo zachytit našemu profi-fotografovi, panu Richardu Lapišovi, hledáčkem fotoaparátu.

Závěrem bych chtěla poděkovat všem hostům, kteří vytvořili skvělou atmosféru, oběma kapelám za úžasnou hudební produkci, přátelům z Mental Café za úsměv a skvělou kávičku, pohodovým a profesionálním barmanům z Barmani For Love, členům spolku a všem dobrovolníkům, kteří nám s přípravou a chodem bálu pomáhali a jejichž práce si nes mírně vážím. Nesmírné díky rovněž patří všem sponzorům, bez kterých bychom takto báječnou akci nemohli uskutečnit.

Partneři a sponzoři akce: primátor města Havířova, Moravskoslezský kraj, manželé Babišovi a Vanesta Reklama s.r.o., manželé Uhlíkovi, manželé Oprchalští, p. Milan Starostka a p. Václav Pavlík, manželé Staňkovi, paní Naděžda Hloušková, paní Lenka Brzyszkowska, manželé Chmelovi, manželé Ruskovi, p. Richard Lapiš, paní Dagmar Pížová, MUDr. Věra Putniorzová, p. Daniel Karkoška, Mental Café, Rychvaldská pekárna, GESOMONT s.r.o., firma Libor Wilczek, CK Cherry Tour, Autobazar Uhlík, EUROPROLAND s.r.o., Maxion Wheels, Autodíly Hart, AGROSERVIS Hlučín, s.r.o., Agros spol. s r.o., Morava Gym, Slezský železniční spolek, Restaurace Pod Lípou.

Dagmar Pížová, za spolek Náš Rychvald, z.s.

Shares
Share This