Občané v “rychvaldském referendu” řekli jasné NE vedení města pod taktovkou ČSSD, STAN a TOP09

1065

Vážení spoluobčané,

vyzvali jsme vás, abyste krajské volby pojali jako referendum jak pracují vaši opoziční rychvaldští zastupitelé (Starostka, Budník, Pěgřímková, Pavlík a Pěgřímek), kteří se snaží hájit vaše zájmy proti aroganci současného vedení města.

Můžeme s radostí konstatovat, že jste svými hlasy vyjádřili naprosto jasně co si o situaci ve městě myslíte. Zpracovali jsme, jak by dopadly volby do rychvaldského zastupitelstva, pokud by se vycházelo z výsledků krajských voleb v Rychvaldě.  Samozřejmě, ve volbách do zastupitelstev se používá odlišná metodika, nicméně v absolutních číslech jde naprosto bez problému využít i výsledky krajských voleb v Rychvaldě.

Podívejte se na přiloženou tabulku (kliknutím na obrázek jej zvětšíte):

tabulkavolby2016

I přes mírně nižší účast, než byla v roce 2014, jste svými hlasy jasně ukázali, co si myslíte o současném vedení města, reprezentované ČSSD, STAN a TOP09.

Vaše hlasy rozhodly, že STAN ani TOP09 by se do zastupitelstva vůbec nedostaly! A naopak jste vysoce ohodnotili práci zástupců opozice (ANO 2011 a KSČM), kteří se aktivně snaží řešit problémy občanů Rychvaldu, a kteří by dnes získali naprosto pohodlnou většinu v zastupitelstvu.

Jménem opozičních zastupitelů vám velice děkujeme a je to obrovská motivace k další práci pro vás občany a tím i pro lepší život v našem krásném městě.