Vyberte stránku

Přesně na Svatého Martina, zúročil Spolek NÁŠ RYCHVALD více než půlroční přípravné práce, organizaci a získávání sponzorů. Díky tomu se jedenáctého listopadu mohl uskutečnit jeho první ples, tematicky nazvaný „Montérkový bál“, který se setkal s obrovským zájmem.

Stoly byly bohatě zásobeny jak lahvemi svatomartinského vína, tak spoustou dalších pochutin a každého účastníka čekala uvítací sklenička lahodného moku na rozehřátí. Zraky všech také přitahovala bohatá tombola s téměř padesáti položkami.

Kratičké video dokumentující atmosféru bálu:

V baru byly připravené k obsluze čtyři půvabné příznivkyně spolku, svižný chod výčepu zajišťoval člen výboru spolku Josef Vadovič a pořádně se měli co ohánět také u prodeje lístků do tomboly.

Úvodního slova ujala předsedkyně spolku Dagmar Pižová, která všechny srdečně uvítala a popřála příjemnou a ničím nerušenou zábavu. Krátce k organizaci promluvil také člen výboru spolku Lukáš Oprchalský.

Poté následoval krátký kulturní program v podání účastníka bohumínské pěvecké soutěže Danečka Oprchalského a vystoupení taneční skupiny KMIT, která všechny příjemně nažhavila k taneční zábavě.

Následnou zábavu pak rozproudila a do tanečního reje zvala vynikající a také stylově oblečená kapela Rufus.

Po deváté hodině byl na řadě bohatý raut, který nedokázali účastníci bálu porazit až do třetí hodiny ranní přestože se všichni skutečně hodně snažili.

V deset hodin se trochu také soutěžilo o soudek piva a soutěžící do toho dali vše. I přes vynikající výkony ale mohl být vítěz jen jeden.

O půlnoci přišla na řadu tombola a po ní pokračovala s hraním kapela Rufus až do třetí hodiny ranní.

Všechny členy spolku Náš Rychvald, samozřejmě těší, že se akce vydařila a je to pro nás velká motivace k přípravě akcí dalších.

Děkujeme všem, kteří pomáhali s přípravou a samotným organizačním zajištěním bálu, stejně jako sponzorům tomboly.

(Václav Pavlík – Spolek Náš Rychvald)

Shares
Share This