Vyberte stránku

Vážení občané,

spolek NÁŠ RYCHVALD pro vás připravil další výlet na zajímavou akci. Pojeďte s námi 16.9.2018 autobusem na každoroční DNY NATO. Zajistili jsme exkluzivně dopravu až přímo do areálu pro 50 lidí. Mimo spousty předváděcích akcí (např. Armáda ČR, PČR, ukázky letecké akrobacie, akční ukázky bojů a přepadů) je zde množství možností také aktivního vyžití – laserová střelnice, paintball a další.

Autobus nás zaveze přímo až na výstavní plochu!

Odpadají tak náklady nebo starosti s parkováním vlastního auta a také s dlouhým přecházením od parkoviště až k vystavovatelům!

S ohledem na očekávaný velký zájem doporučujeme neváhat a rezervovat si místo v autobuse včas.

DŮLEŽITÉ:
Celá akce je zdarma, účastníci si hradí pouze dopravu autobusem.
Cena jízdenky (celková pro cestu tam i zpět) byla stanovena na 100 Kč na osobu (bez rozdílu dospělý/dítě).

Odjezd na akci je 16.9.2018 v 08:00 od parkoviště vedle kostela Církve československé husitské v Rychvaldu. Odjezd z letiště bude dohodnut po příjezdu na místo akce – předpoklad je 15:00. Účastníky žádáme, aby byli na daných místech v dostatečném předstihu.

Rezervaci je možné provést POUZE telefonicky
v pracovní dny od 08:00 – 16:00:
pan Oprchalský – mobil: 608 282 208

Na základě zkušeností z předchozích ročníků Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil Armády České republiky Vám doporučujeme prostudovat si několik důležitých informací, které byste měli vědět ještě před tím, než vyrazíte do areálu akce.

Spolek NÁŠ RYCHVALD se na vás těší a doufáme, že si tuto naši další akci opět všichni skvěle užijeme.

Spolek NÁŠ RYCHVALD

Shares
Share This