Vyberte stránku

Vážení občané,

spolek NÁŠ RYCHVALD pro vás připravil další výlet na zajímavou akci. Pojeďte s námi 17.9.2017 autobusem na každoroční DNY NATO. Zajistili jsme exkluzivně dopravu až přímo do areálu pro 50 lidí.

Autobus nás zaveze přímo až na výstavní plochu! Odpadají tak náklady nebo starosti s parkováním vlastního auta a také s dlouhým přecházením od parkoviště až k vystavovatelům!

S ohledem na očekávaný velký zájem doporučujeme neváhat a zajistit si jízdenky v čas.

DŮLEŽITÉ:
Pojede se za každého počasí, a proto je tentokrát koupě jízdenek možná pouze osobně a předem. Upozorňujeme, že v případě vaši neúčasti na akci ze spolkem nezaviněných důvodů, se jízdné nevrací. Cena jízdenky (celková pro cestu tam i zpět) byla stanovena na 100 Kč na osobu (bez rozdílu dospělý/dítě).

Odjezd na akci je 17.9.2017 v 08:00 od parkoviště vedle kostela Církve československé husitské v Rychvaldu. Odjezd z letiště je pak v 15:00. Účastníky žádáme, aby byli na daných místech v dostatečném předstihu.

Jízdenky je možné si zakoupit v pracovní dny od 08:00 – 16:00 na adrese:
Orlovská 909
735 32 Rychvald
(pan Oprchalský – mobil: 608 282 208)

Na základě zkušeností z předchozích ročníků Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil Armády České republiky Vám doporučujeme prostudovat si několik důležitých informací, které byste měli vědět ještě před tím, než vyrazíte do areálu akce.

Spolek NÁŠ RYCHVALD se na vás těší a doufáme, že si tuto naši další akci opět všichni skvěle užijeme.

Václav Pavlik
Spolek NÁŠ RYCHVALD

Shares
Share This