Vyberte stránku

Vážení občané,

spolek NÁŠ RYCHVALD pro vás připravil, ve spolupráci se Slezským železničním spolkem, další výlet na zajímavou akci. Pojeďte s námi 14.10.2017 vlakem do Mutěnic na tradiční Burčákový pochod. Podrobnosti si můžete přečíst v letáku dole pod článkem. V ceně jízdného jsme také zajistili hromadnou dopravu autobusem na trase Rychvald -> vlakové nádraží Ostrava-střed a zpět.
Informace k akci:
Burčákový pochod Mutěnice je prestižní, poměrně vyhledávaná akce, které se můžete zúčastnit jen a pouze 1 x za rok.
Burčák je nápoj plný zdraví. Obsahuje obrovské množství přínosných látek, vitamínů, enzymů, ovocných cukrů… Pití burčáku je tedy pro Vaše zdraví!!!
Pokud pití burčáku spojíte s turistickou akcí, máte zdraví 2 x. Po trase narazíte na sklepy Pod dubňansků horů a v cíli na Mutěnické búdy. Krásná procházka po okolí Mutěnic, Hovoran, Dubňan. Burčák, víno a další místní speciality a pochutiny budou určitě k dispozici.

Odjezd na akci je 14.10.2017 v 06:20 od parkoviště vedle kostela Církve československé husitské v Rychvaldu. Stejně tak je zajištěn odvoz účastníků z nádraží zpět do Rychvaldu. Účastníky žádáme, aby byli na daných místech v dostatečném předstihu.

Jízdenky je možné si zakoupit v pracovní dny od 08:00 – 16:00 na adrese:
Orlovská 909
735 32 Rychvald
(pan Oprchalský – mobil: 608 282 208)

(Spolek NÁŠ RYCHVALD)

Shares
Share This