Rychvald má díky dobré práci opozičních zastupitelů své zastoupení v orgánech krajské samosprávy!

126

Vážení spoluobčané,

obětavá práce a aktivita rychvaldských opozičních zastupitelů, kteří myslí v prvé řadě na dobro města a jeho občanů, a ne na osobní zájmy jako je tomu u současného vedení města, se projevila už i na krajské úrovni.

Připomeňme si, že dne 10.11.2016 proběhlo proběhlo ustavující zasedání zastupitelstva Moravskoslezského kraje. Podobně jako na místní úrovni, i zde se volilo také obsazení krajských výborů a komisí.

S velkou radostí můžeme konstatovat, že dokonce hned dva rychvaldští zástupci se stali členy krajských výborů! Jsou to: Milan Starostka (Výbor pro národnostní menšiny) a Lukáš Oprchalský (Výbor pro tělovýchovu a sport).

Blahopřejeme! Věříme, že to bude Rychvaldu a jeho občanům přínosem, a že se pro nás všechny v Rychvaldě blýská na lepší časy, jak jsme psali zde: Občané v „rychvaldském referendu“ řekli jasné NE vedení města pod taktovkou ČSSD, STAN a TOP09

A aby toho nebylo málo, má Rychvald na krajské úrovni ještě třetí zastoupení v jedné z komisí a to Jana Vavříčka (Komise pro výzkum, vývoj a inovační podnikání).

Pokud máte chuť, podívejte se na kompletní zastoupení ve všech volených orgánech kraje:
> Zastupitelstvo kraje
> Rada kraje
> Výbory zastupitelstva kraje
> Komise rady kraje