Vyberte stránku

Vážení spoluobčané,
názor si udělejte sami z přiloženého videa (omluvte horší kvalitu) a přiloženého prohlášení předsedkyně spolku NÁŠ RYCHVALD pod videem.

Vyjádření spolku Náš Rychvald, z.s. k článku „Rychvald se před volbami pokouší ovládnout lži“

Vážení spoluobčané,
prohlášením paní Kapkové „Rychvald se před volbami pokouší ovládnout lži“, které jste pravděpodobně obdrželi do Vašich poštovních schránek a které se šíří i na Facebooku, se opět objevily informace neoprávněně napadající spolek Náš Rychvald, z.s. Pokračuje tak bezdůvodné očerňování našeho spolku, které započalo počátkem roku na Facebooku, a následně také pokračovalo v Rychvaldském zpravodaji.
Spolek Náš Rychvald se důrazně distancuje od toho, co paní starostka ve svém vyjádření píše, a od toho, že by kdekoliv, ať už v tisku nebo na jiných veřejně přístupných portálech či sociálních sítích, napadal paní starostku, příslušníky její rodiny či je jakýmkoliv způsobem očerňoval či obviňoval. Rovněž jsme v současnosti nekomentovali a nikde nenapadali práci vedení města, nezmiňovali plochy po kotelně, připravovanou kanalizaci apod. To, co paní starostka ve svém vyjádření napsala, jsou opravdu jen její představy a bezbřehé fabulační schopnosti. Spolek Náš Rychvald nemá s uváděnými informacemi nic společného, nikde nic takového nevydal ani neprezentoval.
Paní Kapková se svými vyjádřeními pokouší opakovaně poškodit spolek Náš Rychvald, z.s. a znevážit jej před ostatními spoluobčany.

Ing. Dagmar Pížová
Předsedkyně Rady spolku Náš Rychvald, z.s.

Shares
Share This