Vyberte stránku

Vážení spoluobčané,

přinášíme vám tip, jak příjemně strávit poslední zářijový den.
Mohlo by vás zaujmout co nového připravil Slezský železniční spolek.

Leták k akci:

Přeji dobrý den.
Dovoluji si Vás srdečně pozvat na zvláštní vlaky do pivovaru Radegast Nošovice, které vypraví SLEZSKÝ ŽELEZNIČNÍ SPOLEK v sobotu 30. září 2017.

Celkem budou vypraveny dva vlaky, které pojedou po trase:
Ostrava Střed, Ostrava Kunčice, Vratimov, Frýdek- Místek, pivovar Radegast Nošovice.

Vlaky vyrazí z Ostravy Střed v 9:00 a 11:31. Nastoupit lze ve kterékoliv z výše uvedených stanic.

Součástí jízdenky je exkurze v Nošovickém pivovaru.
Ta zahrnuje prohlídku pivovaru od pivovarských sklepů s cylindro-kónickými tanky, lahvárnu, stáčírnu a mnohá jiná zajímavá zákoutí kam nelze běžně nahlédnout, až po návštěvu pivovarské věže spojenou s degustací správně hořkého piva z Nošovické produkce, doplněnou o fenomenální výhled na široké okolí Beskydského podhůří.

Po skončení exkurze v pivovaru se naše vlaky z Nošovic vrátí zpět po stejné trase do Ostravy, s plánovanými příjezdy do stanice Ostrava Střed ve 13:34 a 16:07.
O pohodlí a dobrou náladu pasažérů se bude po celou dobu jízdy starat náš usměvavý personál, který ve vlaku obstará i drobné občerstvení formou roznášky. V naší nabídce samozřejmě nebude chybět ani řízné osvěžení z Nošovické produkce.

Tyto vlaky vypravíme díky podpoře z programu Nadace Rozvoje Občanské Společnosti a díky dotaci z grantového programu Radegast lidem, který jsme v letošním roce na podporu našich vlaků získali.

Těším se na viděnou ve vlaku
Ladislav Antalec
SLEZSKÝ ŽELEZNIČNÍ SPOLEK

(Spolek NÁŠ RYCHVALD)

Shares
Share This