Více než 1500 občanů Rychvaldu je proti stavbě CVVIT!

303
Protestující
Protestující

Vážení občané Rychvaldu,
oznamujeme, že již v Rychvaldě skončila podpisová akce, které se týkala jediné věci – záměru firmy ORC realizovat v Rychvaldě stavbu Centra pro výzkum a vývoj inovačních technologií (dále jen CVVIT). (jak jsme již psali dříve https://nas-rychvald.cz/podpisova-akce-proti-stavbe-cvvit-a-dovozu-odpadu-do-rychvaldu-pokracuje/).

Nesouhlas s realizací stavby CVVIT vyjádřio více než 1500 občanů Rychvaldu! Je množství, které by současné “vedení” města (pod taktovkou ČSSD, STAN a TOP09) nemělo ignorovat! 

Průvodní dopis a podpisové archy byly rovněž odeslány jak zúčastněným firmám (VŠB, LTS, ORC), tak na další místa, která by mohla občanům Rychvaldu pomoci v jejich jistě spravedlivém boji!

Děkujeme všem, kteří se k akci připojili a ukázali, že jim není lhostejná budoucnost Rychvaldu a mají už také dost arogance a neschopnosti ze strany “slavné koalice ve vedení města”, která se dívá jen na to, co je dobré pro ně a ne co je dobré pro občany Rychvaldu.

Úmyslně se tato podpisová akce týkala přímo stavby CVVIT. Aby zase naši “odborníci” Kapková (STAN), Sitko(TOP09) nebo Gulčík(ČSSD) nemohli tvrdit, že se lidé baví “o nějaké spalovně nebo ani neví co podepisují”! Záměrům “investora” už občané prostě nevěří, jak dokázali svými podpisy.

Odpad si do Rychvaldu prostě dovážet nenecháme!

Připravujeme pro vás nové informace, jakým směrem se celá kauza Myslivecká dále vyvíjí a zda “srdíčkové” vedení města skutečně “kope” za zájmy občanů Rychvaldu, jak se snaží všemožně tvrdit v cenzurovaných městských médiích!

Pro připomenutí následuje odkaz na článek, o co se v celé kauze hraje. V tomto článku najdete i odkazy na dřívější články k tématu: https://nas-rychvald.cz/kapkova-opet-nic-nevi-a-nic-nemuze-rici-tak-vam-informace-poskytneme-my/

Zastupitelé města Rychvald
Milan Starostka
Václav Pavlík