Vyberte stránku

Naši milí příznivci,

pokud jste zvyklí pravidelně navštěvovat naše webové stránky, dozajisté si teď kladete otázku, proč se zde už dlouhou dobu neobjevila žádná aktuální informace o nás a našich akcích a zda jsme ještě vůbec aktivní. Vězte, že jsme.

Na letošní rok jsme měli pro vás nachystánu spoustu zajímavých akcí, které jsme připravovali sami, nebo ve spolupráci s ostatními spolky. Pro váš obraz uvádíme výčet alespoň těch největších

6.6. 2020 – Mezinárodní den dětí – akce organizovaná spolkem rodičů a naše již tradiční spoluúčast
6.8. 2020 – 2. Rychvaldské gulášové klání – ve spolupráci s SDH Rychvald
20. 9. 2020 – zájezd na Dny NATO (vjezd přímo do areálu letiště) – budou se konat, ale s vyloučením veřejnosti

Bohužel, vlivem koronavirové pandemie, jejího vývoje v oblasti Karvinska a přijatých opatřeních s ní spojených jsme museli řadu těchto akcí pro letošní rok zrušit. Což nás samozřejmě moc mrzí, protože jsme se na vás moc těšili.

My ale nezahálíme a intenzivně pracujeme na přípravě letošního již 4. montérkového bálu, který by se měl uskutečnit tradičně v KD Rychvald dne 14. 11. 2020. Otevřený zůstává i výlet se Slezským železničním spolkem do Mutěnic na Burčákový pochod, který by měl proběhnout v termínu 10. 10. 2020. Uskutečnění těchto akcí se bude odvíjet od vývoje situace spojené s koronavirem.

Samozřejmě už začínáme pracovat také na tom, abychom vám v příštím roce vše vynahradili a připravili spoustu krásných akcí, zejména těch, které se v letošním roce uskutečnit nemohly nebo uskutečnit nemohou.

Proto i nadále pečlivě sledujte naše webové a facebookové stránky, kde budeme vkládat aktuální informace a zůstaňte nám i nadále nakloněni.

Krásné léto vám přeje celý tým spolku Náš Rychvald.

Dagmar Pížová, spolek Náš Rychvald, z.s

Shares
Share This